حدود ۸۷۰۰۰ جریب زمین در ولایت بادغیس بررسی شد

hayat_admin
پنجشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۶ - ۱۳:۱۴
.

هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت بادغیس از برخی ساحات در این ولایت بازدید کرده و زمین‌های آن را بررسی کرد.

هیأت مذکور به قریه لامان و بند سبزک رفته و از زمین‌های پشته لامان که طی سال‌های گذشته درخت‌های ارچه آن از سوی مردم قطع گردیده و به زمین زراعتی تبدیل شده، بازدید کرد. هیأت مذکور ۸۷۰۰۰ جریب زمین موجود در این ساحه را مورد بررسی قرار داد.

هیأت با بزرگان قریه لامان دیدار کرده و در مورد کمیسیون جلوگیری از غصب زمین و مقرره مربوط به آنان معلومات داد. مردم این قریه ادعا داشتند که از زمین‌های یادشده اسناد دارند. هیآت از آنان اسناد مطالبه کرد تا بررسی شود.

.

در همین حال، نشست هیأت تخنیکی ولایت غور با حضور رییس و اعضای این هیأت برگزار شد و در آن ساحات دهن دروازه کابل - غور مشهور به پشته وردک‌ها در شهر فیروزکوه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در این نشست، فیصله شد که ساحه مذکور از نزدیک مشاهده شده، ساکنین آن احضار و اسناد شان بررسی شود.

در این نشست همچنان، زمین اوقافی واقع در شهر فیروزکوه که یک شخص متهم به غصب آن است، بررسی شد. از این شخص اسناد و مدارک قانونی مطالبه شد و به وی هدایت داده شد تا شخص فروشنده این زمین را حاضر کند.

در این نشست، خانه یک شخص که در شهر فیروز کوه در ساحه سبز خانه مسکونی ساخته نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفت و از این شخص اسناد و مدارک قانونی مطالبه شد. همچنان در مورد طرزالعمل کاری هیأت تخنیکی نیز بحث صورت گرفت.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۳/۱۶ - ۱۵:۴۲
Background image

نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت هرات برگزار شد

نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت هرات، روز دوشنبه، ۱۶ ذوالقعده با حضور سرپرست (مستوفی) و اعضای این هیأت برگزار شد و در آن درباره املاک یک شخص که تحت ادعای ریاست معارف قرار. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۳/۱۶ - ۱۵:۲۵
Background image

نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت خوست برگزار شد

نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت خوست، روز دوشنبه، ۱۶ ذوالقعده با حضور رییس و اعضای این هیأت برگزار شد و از برخی ساحات در این ولایت نیز بازدید صورت گرفت.

بعداً هیأت مذکور به. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۳/۱۶ - ۱۵:۲۰
Background image

برگزاری نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت سمنگان

نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت سمنگان، روز دوشنبه، ۱۶ ذوالقعده با حضور رییس و اعضای این هیأت برگزار شد.

در این نشست، معلومات اجراآت هیأت در رابطه به دوسیه‌های چند شخص مربوط. . .

BACK TO NEWS