اطلاعیه وزارت عدلیه درباره ممنوعیت چاپ و نشر غیر قانونی جریده رسمی

hayat_admin
.

اخیراً دیده شده که برخی مطبعه‌ها و مراکز چاپ، دست به چاپ و نشر غیرقانونی جریده رسمی و فروش آن در بازار زده‌اند.

وزارت عدلیه امارت اسلامی افغانستان به اطلاع عموم مسوولان مطبعه‌ها و مراکز چاپ و دیگر نهادها و ارگان‌ها می‌رساند که حق چاپ و نشر قوانین، مقرره‌ها و سایر اسناد تقنینی در جریده رسمی مختص به این وزارت بوده و هیچ شخص و ارگان دیگر نمی‌تواند بدون اجازه وزارت عدلیه به چاپ و نشر جریده رسمی و اسناد تقنینی شامل آن اقدام نماید. همچنان از هموطنان عزیز تقاضا می‌شود که در صورت مشاهده چنین موارد وزارت عدلیه را در جریان قرار دهند؛ اگر باز هم مطبعه‌های خصوصی و اشخاص دست به چنین عمل غیر قانونی زدند و یا هم در صورت پیدا کردن چنین موارد وزارت عدلیه را در جریان قرار نداده و در حال استفاده از موارد فوق دیده شوند، به ارگان‌های عدلی و قضایی معرفی خواهند شد.

.

 

آخرین اطلاعیه ها

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۶/۲۸ - ۱۴:۳
Background image

اطلاعیه وزارت عدلیه درباره آغاز دومین دور برنامه ستاژ وکالت دفاع برای ۲۴۵ تن از متقاضیان

وزارت عدلیه امارت اسلامی، دومین دور برنامه ستاژ وکالت دفاع را برای ۲۴۵ تن از متقاضیان جواز وکالت دفاع به تاریخ اول عقرب ۱۴۰۲ برگزار می‌کند.

متقاضیان مذکور که فهرست شان در اخیر اطلاعیه . . .

شنبه ۱۴۰۲/۶/۱۱ - ۱۱:۲۶
Background image

اطلاعیه وزارت عدلیه درباره دور ۴۷ روند ارزیابی وکلای مدافع

به اطلاع عموم وکلای مدافع در سراسر کشور رسانیده می‌شود که ریاست وکلای مدافع به روز یکشنبه،  ۱۷صفرالمظفر مصادف با ۱۲سنبله، ۱۷  تن دیگر از وکلای مدافع را به منظور تجدید جواز نامه‌های مورد . . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۶/۵ - ۹:۴۶
Background image

اعلام نتایج دور دوم امتحان ورودی وکالت دفاع

وزارت عدلیه امارت اسلامی افغانستان دومین دورامتحان ورودی وکالت دفاع را به تاریخ ۳۰ اسد سال ۱۴۰۲ با اشتراک ۶۵۳ متقاضی واجد شرایط جواز وکالت دفاع، برگزار کرد.

در این دور امتحان از مجموع . . .

بازگشت به اطلاعیه ها