بررسی و نظارت از فعالیت تعدادی از بنیادهای خیریه و عریضه نویسان در ولایت کنر

hakeem_admin
شنبه ۱۴۰۲/۷/۸ - ۱۲:۱۴
.

هیأت نظارتی ریاست عدلیه ولایت کنر، روز چهارشنبه، ۱۲ ربیع الاول از فعالیت تعدادی از بنیادهای خیریه و عریضه نویسان در شهر اسعدآباد مرکز این ولایت بررسی و نظارت کرده و با متصدیان آن دیدار و گفتگو نمود.

هیأت مذکور به متصدیان بنیادهای خیریه مذکور هدایت داد که گزارش توزیع کمک‌ها و همچنان اطلاعیه‌های توزیع کمک‌های شان را در وقت معین با مدیریت عمومی انسجام این ریاست شریک سازند.

این هیأت به آنان تاکید کرد که قبل از توزیع کمک ها مستحقین آن را شناسایی کرده و به اشخاص بی بضاعت و مستحق اولویت دهند.

هیأت مذکور همچنان به آنان توصیه کرد که از آویزان نمودن تصاویر و چارت‌های که مخالف پالیسی امارت اسلامی باشد، خودداری نمایند.

مسوولان بنیادهای خیریه نیز وعده کردند که خانواده‌های مستحق را شناسایی کرده و در تفاهم با مدیریت عمومی انسجام ریاست عدلیه کمک های شان را توزیع خواهد نمود. 

هیأت مذکور از فعالیت غیرقانونی تعدادی از عریضه نویسان در این ولایت نیز جلوگیری کرده و به متصدیان آن هدایت داد که از فعالیت غیرقانونی خودداری نموده و برای اخذ جواز رسمی فعالیت به مدیریت عمومی انسجام ریاست عدلیه این ولایت مراجعه نمایند.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۲/۹/۱۸ - ۱۵:۲۸
Background image

برگزاری سمینار آموزشی برای اعضای مسلکی ریاست‌های عدلیه ولایات زون مرکز

آمریت آموزش‌ها و ارتقای ظرفیت ریاست منابع بشری وزارت عدلیه، روز شنبه، ۲۵ جمادی الاول، سمینار آموزشی شش روزه را برای اعضای مسلکی ریاست‌های عدلیه ولایات زون مرکز در تالار وزارت عدلیه. . .

شنبه ۱۴۰۲/۹/۱۸ - ۱۵:۱۷
Background image

امتحان نهایی دور ششم برنامه ستاژ تقنین وزارت عدلیه برگزار شد

انستیتوت امور قانونگذاری و تحقیقات علمی - حقوقی وزارت عدلیه روز چهارشنبه، ۲۲ جمادی الاول امتحان نهایی دور ششم برنامه ستاژ تقنین این وزارت را برگزار کرد.

در این دور ستاژ تقنین ۷۰ تن. . .

شنبه ۱۴۰۲/۹/۱۸ - ۱۳:۴۷
Background image

از ۳ دارالوکاله در شهر گردیز مرکز ولایت پکتیا بررسی و نظارت صورت گرفت

هیأت نظارت ریاست عدلیه ولایت پکتیا، روز پنجشنبه، ۲۳ جمادی الاول، از ۳ دارالوکاله در شهر گردیز مرکز ولایت پکتیا بررسی و نظارت کرده و به متصدیان آن‌ها توصیه های لازم نمود. 

این هیأت، در. . .

BACK TO NEWS