نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت هرات برگزار شد

hayat_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۲/۳/۱۶ - ۱۵:۴۲
.

نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت هرات، روز دوشنبه، ۱۶ ذوالقعده با حضور سرپرست (مستوفی) و اعضای این هیأت برگزار شد و در آن درباره املاک یک شخص که تحت ادعای ریاست معارف قرار دارد، بحث شده و گزارش و معلومات مربوط به آن ارایه شد.

املاک مذکور شامل چندین قطعه بوده که بعضی از قطعات آن داخل شهر و بعضی دیگر آن در ولسوالی‌ها قرار داشته و مجموعاٌ ۱۵۵۰۰ جریب زمین را شامل می‌شود.

هیأت مذکور فیصله کرد که ریاست معارف این ولایت تمام اسناد ملکیت‌های خویش را ارایه کند و هیأت تخنیکی نیز ساحات تحت ادعا را بررسی کرده و متصرفین آن را شناسایی نماید.

هیأت تخنیکی همچنان موضوع شهرک شیدایی که از طرف شاروالی برای تجار ملی به فروش رسیده بود را بررسی کرد. ساحه مذکور توسط مهاجرین، تصرف گردیده و سرک‌های ساحه نیز توسط آنان مسدود شده است.

هیأت مذکور فیصله کرد که ساحه را از نزدیک بررسی کرده و سرک‌های مسدود شده را مشخص نماید تا بازگشایی شوند.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۲/۹/۱۸ - ۱۵:۲۸
Background image

برگزاری سمینار آموزشی برای اعضای مسلکی ریاست‌های عدلیه ولایات زون مرکز

آمریت آموزش‌ها و ارتقای ظرفیت ریاست منابع بشری وزارت عدلیه، روز شنبه، ۲۵ جمادی الاول، سمینار آموزشی شش روزه را برای اعضای مسلکی ریاست‌های عدلیه ولایات زون مرکز در تالار وزارت عدلیه. . .

شنبه ۱۴۰۲/۹/۱۸ - ۱۵:۱۷
Background image

امتحان نهایی دور ششم برنامه ستاژ تقنین وزارت عدلیه برگزار شد

انستیتوت امور قانونگذاری و تحقیقات علمی - حقوقی وزارت عدلیه روز چهارشنبه، ۲۲ جمادی الاول امتحان نهایی دور ششم برنامه ستاژ تقنین این وزارت را برگزار کرد.

در این دور ستاژ تقنین ۷۰ تن. . .

شنبه ۱۴۰۲/۹/۱۸ - ۱۳:۴۷
Background image

از ۳ دارالوکاله در شهر گردیز مرکز ولایت پکتیا بررسی و نظارت صورت گرفت

هیأت نظارت ریاست عدلیه ولایت پکتیا، روز پنجشنبه، ۲۳ جمادی الاول، از ۳ دارالوکاله در شهر گردیز مرکز ولایت پکتیا بررسی و نظارت کرده و به متصدیان آن‌ها توصیه های لازم نمود. 

این هیأت، در. . .

BACK TO NEWS