نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت سرپل برگزار شد

hayat_admin
یکشنبه ۱۴۰۲/۱/۶ - ۹:۳۵
.

نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت سرپل با حضور سرپرست و اعضای این هیأت برگزار شد و از برخی ساحات در این ولایت نیز بازدید و بررسی صورت گرفت.

در این نشست، هیأت تخنیکی دعوی یک شخص در خصوص زمین‌های علفچر واقع خانقاه ملکی و تبدیل آن به زمین زراعتی توسط یک شخص دیگر را مورد بررسی قرار داد. هیأت مذکور یک تیم را موظف کرد تا ساحه را از نزدیک مشاهده و جی پی اس کرده و زمین مذکور را دوباره به علفچر تبدیل نماید.

در این نشست همچنان، مکتوب واصله از کمیسیون مرکزی درباره دعوای اهالی قریه‌های کلتر و گل قشلاق علیه اهالی قریه نیمدان، مورد بررسی قرار گرفت و تصمیم بر آن شد که فیصله فی مابین دو طرف و ابلاغیه این هیأت با کمیسیون مرکزی شریک شود.

دعوای غصب ملکیت‌ها و مالچر شخصی یک شخص دیگر نیز در این نشست، مورد بررسی قرار گرفت و از طرفین دعوا اسناد مطالبه شد و نسبت عدم ارایه اسناد و مدارک، قضیه مذکور به آمریت قضایای امارت راجع شد.

همچنان، دعوای یک شخص علیه یک تعداد اهالی قریه آقگبند ولسوالی گوسفندی در مورد غصب مالچر با حضور طرفین بررسی شد و فیصله شد که هیأت منطقه را مالچر عمومی اعلان کند و هر دو طرف از ساحه مذکور استفاده کنند.

هیأت تخنیکی بعد از جلسه به دو گروپ تقسیم شده و غرض اجراآت ساحوی به قریه‌های خانقاه ملکی و ساحه پشت قره رفتند.

گروپ‌های مذکور اجراآت شان را در ساحات انجام داده و از متصرفان اسناد قانونی مطالبه کردند. متصرفان ساحه پشت قره، خواهان مهلت الی روز سه شنبه آینده، شدند.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۳/۱۶ - ۱۵:۴۲
Background image

نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت هرات برگزار شد

نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت هرات، روز دوشنبه، ۱۶ ذوالقعده با حضور سرپرست (مستوفی) و اعضای این هیأت برگزار شد و در آن درباره املاک یک شخص که تحت ادعای ریاست معارف قرار. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۳/۱۶ - ۱۵:۲۵
Background image

نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت خوست برگزار شد

نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت خوست، روز دوشنبه، ۱۶ ذوالقعده با حضور رییس و اعضای این هیأت برگزار شد و از برخی ساحات در این ولایت نیز بازدید صورت گرفت.

بعداً هیأت مذکور به. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۳/۱۶ - ۱۵:۲۰
Background image

برگزاری نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت سمنگان

نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت سمنگان، روز دوشنبه، ۱۶ ذوالقعده با حضور رییس و اعضای این هیأت برگزار شد.

در این نشست، معلومات اجراآت هیأت در رابطه به دوسیه‌های چند شخص مربوط. . .

BACK TO NEWS