نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت خوست برگزار شد

hayat_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۲/۳/۱۶ - ۱۵:۲۵
.

نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت خوست، روز دوشنبه، ۱۶ ذوالقعده با حضور رییس و اعضای این هیأت برگزار شد و از برخی ساحات در این ولایت نیز بازدید صورت گرفت.

بعداً هیأت مذکور به دو گروپ تقسیم شده و گروپ اول به ساحات باقی مانده منطقه غرومبی رفته و دو قطعه آن را بررسی کرد.

گروپ دوم این هیأت در ریاست زراعت با باشندگان ساحات مختلف این ولایت دیدار کرده و درباره موضوعات شان با آنان صحبت کرد و همچنین در رابطه به اسناد آن‌ها به ادارات مربوط استعلام توزیع نمود. برخی دوسیه‌ها نیز به منظور ارایه گزارش به کمیسیون مرکزی ترتیب شد.

تمامی اعضای این هیأت به اساس هدایت والی به منظور تثبیت و تعیین قطعه مشخص شده به قبرستان به ساحات خونی خور و صحرا باغ رفته و دو قطعه را از نزدیک نظارت و بررسی کرد که بعداٌ درباره آن تصمیم اتخاذ خواهد شد.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۲/۹/۱۸ - ۱۵:۲۸
Background image

برگزاری سمینار آموزشی برای اعضای مسلکی ریاست‌های عدلیه ولایات زون مرکز

آمریت آموزش‌ها و ارتقای ظرفیت ریاست منابع بشری وزارت عدلیه، روز شنبه، ۲۵ جمادی الاول، سمینار آموزشی شش روزه را برای اعضای مسلکی ریاست‌های عدلیه ولایات زون مرکز در تالار وزارت عدلیه. . .

شنبه ۱۴۰۲/۹/۱۸ - ۱۵:۱۷
Background image

امتحان نهایی دور ششم برنامه ستاژ تقنین وزارت عدلیه برگزار شد

انستیتوت امور قانونگذاری و تحقیقات علمی - حقوقی وزارت عدلیه روز چهارشنبه، ۲۲ جمادی الاول امتحان نهایی دور ششم برنامه ستاژ تقنین این وزارت را برگزار کرد.

در این دور ستاژ تقنین ۷۰ تن. . .

شنبه ۱۴۰۲/۹/۱۸ - ۱۳:۴۷
Background image

از ۳ دارالوکاله در شهر گردیز مرکز ولایت پکتیا بررسی و نظارت صورت گرفت

هیأت نظارت ریاست عدلیه ولایت پکتیا، روز پنجشنبه، ۲۳ جمادی الاول، از ۳ دارالوکاله در شهر گردیز مرکز ولایت پکتیا بررسی و نظارت کرده و به متصدیان آن‌ها توصیه های لازم نمود. 

این هیأت، در. . .

BACK TO NEWS