بررسی و نظارت از فعالیت تعدادی از عریضه نویسان در ساحه دهمزنگ شهر کابل

hakeem_admin
شنبه ۱۴۰۲/۷/۸ - ۱۰:۵۷
.

هیأت نظارتی ریاست عمومی انسجام وزارت عدلیه به ریاست مولوی عبدالصمد عمری، رییس عمومی این ریاست، روز پنجشنبه، ۱۳ ربیع الاول از فعالیت تعدادی از عریضه نویسان در ساحه دهمزنگ شهر کابل بررسی و نظارت نمود.

هیأت مذکور به اساس شکایت تعدادی از عریضه نویسان و موتر فروشان مبنی بر فعالیت غیرقانونی تعدادی از عریضه نویسان در ساحه دهمزنگ شهر کابل، از چگونگی فعالیت حدود ۲۰۰ عریضه نویس در این ساحه بررسی و نظارت نمود.

در جریان بررسی مشخص شد که تنها ۳۰ درصد از عریضه نویسان در این ساحه جواز رسمی داشته و ۷۰ درصد دیگر آن‌ها بدون داشتن جواز رسمی و به صورت غیرقانونی فعالیت میکردند و همچنین از نزد تعدادی از عریضه نویسان سته‌های موتر فروشی نیز به دست آمد.

هیأت مذکور دفاتر عریضه نویسان غیرقانونی در این ساحه را مسدود و مهرلاک کرده و به متصدیان آن‌ها هدایت داد که از فعالیت غیرقانونی خودداری کرده و برای اخذ جواز رسمی فعالیت به ریاست عمومی انسجام وزارت عدلیه مراجعه نمایند.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۲/۹/۱۸ - ۱۵:۲۸
Background image

برگزاری سمینار آموزشی برای اعضای مسلکی ریاست‌های عدلیه ولایات زون مرکز

آمریت آموزش‌ها و ارتقای ظرفیت ریاست منابع بشری وزارت عدلیه، روز شنبه، ۲۵ جمادی الاول، سمینار آموزشی شش روزه را برای اعضای مسلکی ریاست‌های عدلیه ولایات زون مرکز در تالار وزارت عدلیه. . .

شنبه ۱۴۰۲/۹/۱۸ - ۱۵:۱۷
Background image

امتحان نهایی دور ششم برنامه ستاژ تقنین وزارت عدلیه برگزار شد

انستیتوت امور قانونگذاری و تحقیقات علمی - حقوقی وزارت عدلیه روز چهارشنبه، ۲۲ جمادی الاول امتحان نهایی دور ششم برنامه ستاژ تقنین این وزارت را برگزار کرد.

در این دور ستاژ تقنین ۷۰ تن. . .

شنبه ۱۴۰۲/۹/۱۸ - ۱۳:۴۷
Background image

از ۳ دارالوکاله در شهر گردیز مرکز ولایت پکتیا بررسی و نظارت صورت گرفت

هیأت نظارت ریاست عدلیه ولایت پکتیا، روز پنجشنبه، ۲۳ جمادی الاول، از ۳ دارالوکاله در شهر گردیز مرکز ولایت پکتیا بررسی و نظارت کرده و به متصدیان آن‌ها توصیه های لازم نمود. 

این هیأت، در. . .

BACK TO NEWS