به تعدادی از متقاضیان، جواز فعالیت رهنمای معاملات توزیع شد

hayat_admin
یکشنبه ۱۴۰۲/۶/۲۶ - ۱۴:۱۸
.

ریاست امور رهنمای معاملات و عریضه نویسان ریاست عمومی انسجام وزارت عدلیه، روز یکشنبه،۲ربیع الاول به تعدادی از متقاضیان، جواز فعالیت رهنمای معاملات را توزیع کرد.

در مراسمی که به همین مناسبت در وزارت عدلیه برگزار شده بود، با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید آغاز شد و در آن آمر جوازنامه های ریاست امور رهنمای معاملات و عریضه نویسان وزارت عدلیه و سایر مسوولین این وزارت اشتراک نموده بودند.

در این مراسم، آمر جوازنامه های ریاست امور رهنمای معاملات و عریضه نویسان وزارت عدلیه پیرامون موضوع صحبت کرده و به متقاضیان جواز فعالیت رهنمای معاملات، معلومات لازم را شریک نمود و آن‌ها را متوجه مسوولیت‌ها و مکلفیت‌هایشان ساخت.

در این مراسم، به منظور آشنایی بهتر متقاضیان جواز فعالیت رهنمای معاملات با این شغل و مکلفیت‌های شان، آموزش‌ها و معلومات لازم داده شده و  به ۲۰ تن از متقاضیان، جواز فعالیت رهنمای معاملات، توزیع شد.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۲/۹/۱۸ - ۱۵:۲۸
Background image

برگزاری سمینار آموزشی برای اعضای مسلکی ریاست‌های عدلیه ولایات زون مرکز

آمریت آموزش‌ها و ارتقای ظرفیت ریاست منابع بشری وزارت عدلیه، روز شنبه، ۲۵ جمادی الاول، سمینار آموزشی شش روزه را برای اعضای مسلکی ریاست‌های عدلیه ولایات زون مرکز در تالار وزارت عدلیه. . .

شنبه ۱۴۰۲/۹/۱۸ - ۱۵:۱۷
Background image

امتحان نهایی دور ششم برنامه ستاژ تقنین وزارت عدلیه برگزار شد

انستیتوت امور قانونگذاری و تحقیقات علمی - حقوقی وزارت عدلیه روز چهارشنبه، ۲۲ جمادی الاول امتحان نهایی دور ششم برنامه ستاژ تقنین این وزارت را برگزار کرد.

در این دور ستاژ تقنین ۷۰ تن. . .

شنبه ۱۴۰۲/۹/۱۸ - ۱۳:۴۷
Background image

از ۳ دارالوکاله در شهر گردیز مرکز ولایت پکتیا بررسی و نظارت صورت گرفت

هیأت نظارت ریاست عدلیه ولایت پکتیا، روز پنجشنبه، ۲۳ جمادی الاول، از ۳ دارالوکاله در شهر گردیز مرکز ولایت پکتیا بررسی و نظارت کرده و به متصدیان آن‌ها توصیه های لازم نمود. 

این هیأت، در. . .

BACK TO NEWS