نشست‌های هیأت‌های تخنیکی ولایات ارزگان و زابل برگزار شد

hayat_admin
چهارشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۵ - ۱۵:۲
.

نشست‌های هیأت‌های تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایات ارزگان و زابل با حضور رییس و اعضای این هیأت‌ها برگزار شد و هیأت‌های مذکور از برخی ساحات در این ولایات بازدید نمودند.

در نشست هیأت تخنیکی ولایت ارزگان درباره زمین سینانو در ترینکوت بحث صورت گرفته و از مردم این ساحه خواسته شد تا وکیل شان را انتخاب و به هیأت مذکور معرفی نمایند.

هیأت مذکور همچنان از یک باب دکان تحت دعوای اداره انحصارات نظارت کرده و در مورد آن فیصله صادر کرد.

.

علاوه بر این در نشست هیأت تخنیکی ولایت زابل دوسیه ۵۴۸ خانه در ۹۸ جریب زمین قریه هزاری شهر قلات نهایی شد و قرار است به کمیسیون فرستاده شود.

هیأت مذکور همچنان، از ساحه مورد دعوای یک شخص و قوماندانی امنیه در مرکز قلات بازدید کرده و نقشه شهری را بالای آن عملی کرد.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۲/۱/۶ - ۹:۳۵
Background image

نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت سرپل برگزار شد

نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت سرپل با حضور سرپرست و اعضای این هیأت برگزار شد و از برخی ساحات در این ولایت نیز بازدید و بررسی صورت گرفت.

در این نشست، هیأت تخنیکی دعوی یک. . .

شنبه ۱۴۰۲/۱/۵ - ۱۱:۵۲
Background image

برگزاری نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت جوزجان

نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت جوزجان با حضور رییس و اعضای این هیأت برگزار شد و در آن مکاتیب و دوسیه‌های واصله از طرف کمیسیون مرکزی مورد بررسی قرار گرفت و مشخص شد که دوسیه. . .

شنبه ۱۴۰۲/۱/۵ - ۱۱:۲۳
Background image

نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت بادغیس برگزار شد

نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت بادغیس با حضور رییس و اعضای این هیأت برگزار شد و در آن در مورد جلوگیری از غصب زمین یک سلسله اقدامات صورت گرفت.

در این نشست، موضوع یک تعداد. . .

BACK TO NEWS