برگزاری نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت جوزجان

hayat_admin
شنبه ۱۴۰۲/۱/۵ - ۱۱:۵۲
.

نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت جوزجان با حضور رییس و اعضای این هیأت برگزار شد و در آن مکاتیب و دوسیه‌های واصله از طرف کمیسیون مرکزی مورد بررسی قرار گرفت و مشخص شد که دوسیه های مذکور به تحقیقات بیشتر نیاز دارد. هیأت مذکور به تیم‌های مؤظف شده، هدایت داد تا تحقیقات باقی مانده را تکمیل کرده و گزارش آن را به هیأت تخنیکی ارایه کنند.

در این نشست، گزارش تیم‌های توظیف شده، پیرامون بررسی، کروکی، تعیین مساحت، برآورد و جمع آوری اسناد اصولی زمین‌های غصب شده امارتی در قریه‌های مرنجان، کوکلداش، سه شنبه، منگوت،  زمین‌های غصب شده تصدی افغانگاز، جگدلیک، پمپ خانه و زمین‌های مرعی عامه واقع بین ولسوالی های خواجه دوکو، قوشتپه و مرکز ولایت جوزجان، ارایه شد.

.

بر بنیاد این گزارش، تحقیقات و بررسی زمین‌های غصب شده امارتی در ساحات قریه مرنجان و سنگریک مطابق هدایات واصله کمیسیون مرکزی تکمیل شده و دوسیه آن به زودی به کمیسیون مرکزی غرض تصمیم گیری ارسال خواهد شد.

تحقیقات و بررسی متباقی ساحات ذکر شده ادامه داشته و به نسبت مغلق و پیچیده بودن قضایا و ساحات تحت بررسی و همچنان کمبود پرسونل مسلکی، وسایل و تجهیزات تخنیکی، کار آن‌ها تکمیل نشده است. هیأت مذکور به تسریع و جدیت در کارهای تیم‌های توظیف شده، تاکید کرد.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۳/۱۶ - ۱۵:۴۲
Background image

نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت هرات برگزار شد

نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت هرات، روز دوشنبه، ۱۶ ذوالقعده با حضور سرپرست (مستوفی) و اعضای این هیأت برگزار شد و در آن درباره املاک یک شخص که تحت ادعای ریاست معارف قرار. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۳/۱۶ - ۱۵:۲۵
Background image

نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت خوست برگزار شد

نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت خوست، روز دوشنبه، ۱۶ ذوالقعده با حضور رییس و اعضای این هیأت برگزار شد و از برخی ساحات در این ولایت نیز بازدید صورت گرفت.

بعداً هیأت مذکور به. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۳/۱۶ - ۱۵:۲۰
Background image

برگزاری نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت سمنگان

نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت سمنگان، روز دوشنبه، ۱۶ ذوالقعده با حضور رییس و اعضای این هیأت برگزار شد.

در این نشست، معلومات اجراآت هیأت در رابطه به دوسیه‌های چند شخص مربوط. . .

BACK TO NEWS