برگزاری نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت جوزجان

hayat_admin
شنبه ۱۴۰۲/۱/۵ - ۱۱:۵۲
.

نشست هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت جوزجان با حضور رییس و اعضای این هیأت برگزار شد و در آن مکاتیب و دوسیه‌های واصله از طرف کمیسیون مرکزی مورد بررسی قرار گرفت و مشخص شد که دوسیه های مذکور به تحقیقات بیشتر نیاز دارد. هیأت مذکور به تیم‌های مؤظف شده، هدایت داد تا تحقیقات باقی مانده را تکمیل کرده و گزارش آن را به هیأت تخنیکی ارایه کنند.

در این نشست، گزارش تیم‌های توظیف شده، پیرامون بررسی، کروکی، تعیین مساحت، برآورد و جمع آوری اسناد اصولی زمین‌های غصب شده امارتی در قریه‌های مرنجان، کوکلداش، سه شنبه، منگوت،  زمین‌های غصب شده تصدی افغانگاز، جگدلیک، پمپ خانه و زمین‌های مرعی عامه واقع بین ولسوالی های خواجه دوکو، قوشتپه و مرکز ولایت جوزجان، ارایه شد.

.

بر بنیاد این گزارش، تحقیقات و بررسی زمین‌های غصب شده امارتی در ساحات قریه مرنجان و سنگریک مطابق هدایات واصله کمیسیون مرکزی تکمیل شده و دوسیه آن به زودی به کمیسیون مرکزی غرض تصمیم گیری ارسال خواهد شد.

تحقیقات و بررسی متباقی ساحات ذکر شده ادامه داشته و به نسبت مغلق و پیچیده بودن قضایا و ساحات تحت بررسی و همچنان کمبود پرسونل مسلکی، وسایل و تجهیزات تخنیکی، کار آن‌ها تکمیل نشده است. هیأت مذکور به تسریع و جدیت در کارهای تیم‌های توظیف شده، تاکید کرد.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۲/۷/۸ - ۱۲:۱۴
Background image

بررسی و نظارت از فعالیت تعدادی از بنیادهای خیریه و عریضه نویسان در ولایت کنر

هیأت نظارتی ریاست عدلیه ولایت کنر، روز چهارشنبه، ۱۲ ربیع الاول از فعالیت تعدادی از بنیادهای خیریه و عریضه نویسان در شهر اسعدآباد مرکز این ولایت بررسی و نظارت کرده و با متصدیان آن دیدار. . .

شنبه ۱۴۰۲/۷/۸ - ۱۰:۵۷
Background image

بررسی و نظارت از فعالیت تعدادی از عریضه نویسان در ساحه دهمزنگ شهر کابل

هیأت نظارتی ریاست عمومی انسجام وزارت عدلیه به ریاست مولوی عبدالصمد عمری، رییس عمومی این ریاست، روز پنجشنبه، ۱۳ ربیع الاول از فعالیت تعدادی از عریضه نویسان در ساحه دهمزنگ شهر کابل بررسی. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۷/۶ - ۱۲:۵۴
Background image

سفر هیأت رهبری کمیسیون جلوگیری از غصب زمین به ولایت بغلان

هیأت رهبری کمیسیون جلوگیری از غصب زمین و استرداد زمین‌های غصب شده به ریاست شیخ‌الحدیث مولوی عبدالحکیم شرعی، سرپرست وزارت عدلیه و رییس این کمیسیون، روز سه شنبه، ۱۱ ربیع الاول به منظور. . .

BACK TO NEWS