برگزاری سمینار آموزشی برای اعضای مسلکی ریاست‌های عدلیه ولایات زون مرکز

hayat_admin
شنبه ۱۴۰۲/۹/۱۸ - ۱۵:۲۸
.

آمریت آموزش‌ها و ارتقای ظرفیت ریاست منابع بشری وزارت عدلیه، روز شنبه، ۲۵ جمادی الاول، سمینار آموزشی شش روزه را برای اعضای مسلکی ریاست‌های عدلیه ولایات زون مرکز در تالار وزارت عدلیه برگزار کرد.

در افتتاح این سمینار، مولوی عبدالغنی فایق، معین اداری وزارت عدلیه، مولوی رحمت الله حلیم، رییس منابع بشری، مفتی احمد ضياء خبيب، آمر آموزش‌ها و ارتقای ظرفیت ریاست منابع بشری و سایر مسوولان این وزارت اشتراک نموده بودند.

در این سمینار که تحت عنوان آموزش مسلکی قضایای امارت برگزار شده، ۲۷ تن از اعضای مسلکی ریاست‌های عدلیه ولایات میدان وردک، لوگر، پروان، کاپیسا، پنجشیر و بامیان اشتراک نموده و در مورد غصب و راهکار‌های مبارزه با آن، قانون جلوگیری از غصب زمین و لایحه مربوط، دعوا و شرایط آن، برنامه ریزی و اهمیت مراسلات اداری در انسجام امور اداره، آموزش‌های لازم را فرا می‌گیرند.

در افتتاح این سمینار، معین اداری وزارت عدلیه صحبت کرده و از اشتراک کنندگان این سمینار خواست که از این سمینار استفاده اعظمی نموده و از آن در راستای بهبود امور شان کار گیرند.

بعداً، آمر آموزش‌ها و ارتقای ظرفیت ریاست منابع بشری وزارت عدلیه در مورد این سمینار و محتوای آن معلومات داده و برای اشتراک کنندگان این سمینار آرزوی موفقیت نمود.

آمریت آموزش‌ها و ارتقای ظرفیت ریاست منابع بشری وزارت عدلیه به منظور بلند بردن ظرفیت کاری کارمندان این وزارت هرازگاهی چنین برنامه‌ها را برگزار کرده و در این راستا تلاش می‌نماید.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲ - ۱۰:۵۹
Background image

برگزاری برنامه آگاهی‌دهی حقوقی برای شاگردان یک مکتب در کاپیسا

ریاست عدلیه ولایت کاپیسا طی برنامه‌ای برای ۶۰ تن از استادان و شاگردان یک مکتب خصوصی در مرکز این ولایت آگاهی حقوقی ارایه کرد.

در این برنامه که روز سه‌شنبه، ۹ شعبان برگزار شد، مسوولان. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۱ - ۱۴:۸
Background image

بیش از ۷ جریب زمین در پنجشیر وقفی تثبیت شد

هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت پنجشیر حدود ۷.۷ جریب زمین را در ولسوالی عنابه این ولایت وقفی تثبیت کرد.

هیأت مذکور روز یکشنبه، ۷ شعبان به ولسوالی عنابه پنجشیر سفر کرد. هیأت با. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۱ - ۱۲:۰
Background image

برگزاری امتحان نهایی سمستر اول ستاژ وکالت دفاع در وزارت عدلیه

وزارت عدلیه امارت اسلامی امتحان نهایی سمستر اول دور دوم برنامه ستاژ وکالت دفاع را در مقر این وزارت برگزار کرد.

در این امتحان که روز سه‌شنبه، ۹ شعبان برگزار شد، محمد ادریس برمک، رییس. . .

BACK TO NEWS