برگزاری امتحان رقابتی ۲ بست خالی ریاست عمومی تقنین وزارت عدلیه

hayat_admin
یکشنبه ۱۴۰۲/۶/۲۶ - ۱۴:۲۵
.

ریاست منابع بشری وزارت عدلیه امارت اسلامی روز یکشنبه، ۲ ربیع الاول امتحان رقابتی ۲ بست خالی ریاست عمومی تقنین این وزارت را از طریق رقابت آزاد برگزار کرد.

در این امتحان که در مقر وزارت عدلیه برگزار شده بود، مولوی رحمت الله حلیم، رییس منابع بشری وزارت عدلیه و سایر مسوولان این وزارت حضور داشتند و از جریان امتحان نظارت نمودند.

در شروع امتحان رییس منابع بشری وزارت عدلیه در مورد نحوه امتحان و چگونگی سوالات معلومات داده و از شفافیت پروسه امتحان به اشتراک کنندگان اطمینان داد.

برای اشتراک در این امتحان ۳۳ تن واجد شرایط شناخته شده بودند و ۲۷ تن آنان در امتحان اشتراک کرده و برای احراز این بست‌ها با هم رقابت نمودند.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۲/۹/۱۸ - ۱۵:۲۸
Background image

برگزاری سمینار آموزشی برای اعضای مسلکی ریاست‌های عدلیه ولایات زون مرکز

آمریت آموزش‌ها و ارتقای ظرفیت ریاست منابع بشری وزارت عدلیه، روز شنبه، ۲۵ جمادی الاول، سمینار آموزشی شش روزه را برای اعضای مسلکی ریاست‌های عدلیه ولایات زون مرکز در تالار وزارت عدلیه. . .

شنبه ۱۴۰۲/۹/۱۸ - ۱۵:۱۷
Background image

امتحان نهایی دور ششم برنامه ستاژ تقنین وزارت عدلیه برگزار شد

انستیتوت امور قانونگذاری و تحقیقات علمی - حقوقی وزارت عدلیه روز چهارشنبه، ۲۲ جمادی الاول امتحان نهایی دور ششم برنامه ستاژ تقنین این وزارت را برگزار کرد.

در این دور ستاژ تقنین ۷۰ تن. . .

شنبه ۱۴۰۲/۹/۱۸ - ۱۳:۴۷
Background image

از ۳ دارالوکاله در شهر گردیز مرکز ولایت پکتیا بررسی و نظارت صورت گرفت

هیأت نظارت ریاست عدلیه ولایت پکتیا، روز پنجشنبه، ۲۳ جمادی الاول، از ۳ دارالوکاله در شهر گردیز مرکز ولایت پکتیا بررسی و نظارت کرده و به متصدیان آن‌ها توصیه های لازم نمود. 

این هیأت، در. . .

BACK TO NEWS