بررسی و نظارت از فعالیت تعدادی از عریضه نویسان در ساحه دهمزنگ شهر کابل

hakeem_admin
شنبه ۱۴۰۲/۷/۸ - ۱۰:۵۷
.

هیأت نظارتی ریاست عمومی انسجام وزارت عدلیه به ریاست مولوی عبدالصمد عمری، رییس عمومی این ریاست، روز پنجشنبه، ۱۳ ربیع الاول از فعالیت تعدادی از عریضه نویسان در ساحه دهمزنگ شهر کابل بررسی و نظارت نمود.

هیأت مذکور به اساس شکایت تعدادی از عریضه نویسان و موتر فروشان مبنی بر فعالیت غیرقانونی تعدادی از عریضه نویسان در ساحه دهمزنگ شهر کابل، از چگونگی فعالیت حدود ۲۰۰ عریضه نویس در این ساحه بررسی و نظارت نمود.

در جریان بررسی مشخص شد که تنها ۳۰ درصد از عریضه نویسان در این ساحه جواز رسمی داشته و ۷۰ درصد دیگر آن‌ها بدون داشتن جواز رسمی و به صورت غیرقانونی فعالیت میکردند و همچنین از نزد تعدادی از عریضه نویسان سته‌های موتر فروشی نیز به دست آمد.

هیأت مذکور دفاتر عریضه نویسان غیرقانونی در این ساحه را مسدود و مهرلاک کرده و به متصدیان آن‌ها هدایت داد که از فعالیت غیرقانونی خودداری کرده و برای اخذ جواز رسمی فعالیت به ریاست عمومی انسجام وزارت عدلیه مراجعه نمایند.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۳/۴/۳۰ - ۱۵:۲۳
Background image

حدود ۶۸ جریب زمین در ولایت پروان امارتی تثبیت شد

هیأت تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت پروان روز چهارشنبه، ۱۱ محرم الحرام جهت بررسی زمین‌های غصب شده به ولسوالی سیاه گرد غوربند این ولایت سفر نمود.

هیأت تخنیکی در جریان این سفر بعد از. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۸ - ۱۲:۱۶
Background image

نظارت معین اداری وزارت عدلیه از روند امتحان رقابتی بست‌های خالی این وزارت

وزارت عدلیه امارت اسلامی روز پنجشنبه، ۱۲ محرم الحرام امتحان رقابتی چهار بست خالی ریاست عمومي انسجام این وزارت را از طریق رقابت آزاد برگزار کرد.

در این امتحان که در مقر وزارت عدلیه. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۸ - ۱۲:۲
Background image

برگزاری نشست اداری ریاست عدلیه ولایت جوزجان

نشست اداری ریاست عدلیه ولایت جوزجان روز سه شنبه، ۱۰ محرم الحرام به ریاست مولوی امرالله  مصلح، رییس عدلیه و با اشتراک آمرین و کارمندان این ریاست برگزار شد.

رییس عدلیه ولایت جوزجان به. . .

BACK TO NEWS