اطلاعیه وزارت عدلیه درباره برگزاری امتحان ورودی وکلای مدافع

hayat_admin
.

وزارت عدلیه دومین دور امتحان ورودی وکلای مدافع را روز دوشنبه، ۳۰ اسد ۱۴۰۲ در مقر این وزارت برگزار می‌کند؛ بنا بر این به اطلاع عموم متقاضیان جوازنامه وکالت دفاع که برای سپری نمودن این امتحان شارت لیست شده‌اند رسانیده می‌شود تا نکات ذیل را جداً مراعات نمایند، در غیر آن حق شکایت نخواهند داشت.

۱ - کارت شمولیت در امتحان ورودی وکالت دفاع به روزهای پنجشنبه مورخ ٢٦ اسد ١٤٠٢ و یک شنبه مورخ ۲۹ اسد ۱٤۰۲ از طریق ریاست وکلای مدافع این وزارت توزیع می‌گردد.

 ۲- امتحان ورودی وکالت دفاع روز دوشنبه مورخ ۳۰ اسد ۱٤۰۲ برگزار می‌گردد، بنا بر این همه اشتراک کنندگان مکلف اند تا ساعت ٦ صبح در مقر وزارت عدلیه حاضر باشند.

3- در روز امتحان صرف به آنعده افراد اجازه ورود به وزارت داده می‌شود که کارت شمولیت در امتحان و اصل تذکره تابعیت خویش را با خود داشته باشند.

 ٤- در روز امتحان کارت شمولیت در امتحان ورودی وکالت دفاع توزیع نمی‌گردد.

لست واجدین شرایط امتحان دور دوم وکلایی مدافع

 

آخرین اطلاعیه ها

شنبه ۱۴۰۲/۹/۱۸ - ۱۴:۲۸
Background image

اعلام نتایج دور ۴۹ ارزیابی وکلای مدافع

وزارت عدلیه  دور۴۹ روند ارزیابی وکلای مدافع را روز پنج شنبه، ۱۶ قوس با حضور اشتراک کننده‌های این دور برگزار کرد.

در این دور ارزیابی ۶ تن از وکلای مدافع شامل شده بودند که در روز ارزیابی . . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۵ - ۱۵:۵۲
Background image

اطلاعیه وزارت عدلیه درباره دور ۴۹ روند ارزیابی وکلای مدافع

به اطلاع عموم وکلای مدافع در سراسر کشور رسانیده می‌شود که ریاست وکلای مدافع به روز پنج شنبه، ۲۳ جمادی الاول مصادف با ۱۶ قوس، ۵  تن دیگر از وکلای مدافع را به منظور تجدید جواز نامه‌های . . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۹/۵ - ۱۱:۴۰
Background image

گاهنامه عدالت چاپ و نشر گردید

گاهنامه تخصصی (شرعی و حقوقی) عدالت با شماره مسلسل ۲۲۲، از سوی وزارت عدلیه چاپ و نشر گردید. این گاهنامه حاوی مقالات شرعی و حقوقی بوده که توسط علما و حقوق‌دانان به رشته تحریر درآمده و بعد . . .

بازگشت به اطلاعیه ها